Doprava nad 35 € ZADARMO.

O NÁS

Vítam Ťa v mojom svete prírodných vôní zo Slovenska

Volám sa Iveta Burešová Mikletičová a prinášam vám môj vlastný pohľad a vnímanie vôní rastlín a bylín. Moja cesta sa začala v roku 2012 tvorbou vlastnej prírodnej kozmetiky SAVON, kde používame vlastné bylinné extrakty s cieľom znovu ukázať ľuďom silu prírody a rastlín.

Vo víre vlastného života plného nápadov som začala cítiť, že túžim priniesť svetu niečo nové, iné ako ľudia poznajú. Načúvala som svojej duši, ktorá mi nenápadne šepkala kadiaľ ísť. Doviedla ma až k momentu plného vášne a tvorenia.

Mojou ambíciou bolo ponúknuť ľuďom parfumy, ktoré budú transparentné, etické a udržateľné. Bol to čarovný okamih plný voňavej vášne. Objavovanie vôní, ich kombinácia a tvorenie ma napĺňa úžasným pocitom ako keď skladateľ komponuje svoju hudbu. Každá jedna nota jeho piesne patrí na svoje miesto a dotvára celkový obraz hudby, ktorú počujete. Tak vnímam ja svoje voňavé noty - botanické parfumy, ktoré vám prinášam, aby ste sa mohli aj Vy ponoriť a ,,započúvať sa" do vône a spojiť ju so svojimi emóciami.

Touto cestou sa chcem poďakovať celej mojej rodine, ktorá mi pomáha. Špeciálna vďaka patrí môjmu manželovi, ktorý je mojou najväčšou inšpiráciou, stojí pri mne od začiatku mojej tvorby. Ďakujem, že ma vidíš pravdivo.