Doprava nad 35 € ZADARMO.

Niché parfémy zo Slovenska

Niche parfémy sú vytvorené z tých najvzácnejších a neobvyklých ingrediencií. Niekedy však tie najjednoduchšie ingrediencie vytvárajú tie najzaujímavejšie vône.  

My vám prinášame niche parfémy vyrábané na Slovensku. Ponúkame luxusný rad prírodných parfémov SAVON Perfumes, vyrábané z prírodných surovín, aby vyhovovali ľuďom s rôznymi alergiami a etickým vedomím.

Aký je rozdiel medzi designérskymi a niche vôňami?

Hlavný rozdiel je v prístupe ku tvorbe. Oba typy sa radia do luxusných produktov. Tie designérske vyrábajú parfuméri na objednávku pre módne značky tak, aby vôňa ladila s jej image. Niekedy sa stáva, že konkrétny návrhár zasahuje i do výroby vône alebo flakóna. Dôležitou motiváciou je predajnosť. Preto výrobcovia prinášajú každé dva roky novú vôňu a v medziobdobiach niekoľko limitovaných edícií. Kvantita ide potom logicky na úkor kvality.

Niche parfémy sa vyvíjajú pre náročných zákazníkov, kde sa starostlivo vyberá každý jeden tón. S takouto vôňou sa chcete pomaznať. Niche pafém zhmotňuje emócie nositeľa, niche parfém nekupujete len kvôli tomu ako vonia, ale tiež kvôli tomu, kto a aký príbeh za ním stojí. 

Klasicky sa vôňa skladá z troch akordov. Tomu, ktorý ucítíte ako prvý, sa hovorí hlava. Obsahuje najrýchlejšie prchajúce látky, takže vás omámia, ale vydržia len niekoľko minút. Akord srdca, teda kompozícia tónov v strede vône, zostáva voňať na pokožke dlhšie.  Dáva vôni charakter. Najdlhšiu stopu, v hodinách, zanecháva základný akord, ktorý dáva vôni hĺbku. Ich splynutie a striedanie musí byť dokonalo harmonické.

 

niche parfemy zo slovenska1